اینترنت ADSL صبانت | خرید اینترنت ثابت ای دی اس ال(بستر مخابرات)

اینترنت adsl، اینترنت ای دی اس ال، خرید اینترنت

Adsl، اینترنت ADSL، خرید ADSL، خرید اینترنت ADSL، قیمت مودم ADSL صبانت، ADSL2+، ای دی اس ال، پرسرعت‌ترین اینترنت ایران، اینترنت پرسرعت ایران، اینترنت پرسرعت تهران، اینترنت پرسرعت روستایی، اینترنت پرسرعت حرفه ای، اینترنت پر سرعت جدید، خرید اینترنت پرسرعت ثابت، اینترنت پرسرعت تجاری، اینترنت پرسرعت صبانت قم، اینترنت پرسرعت صبانت اصفهان، قیمت اینترنت پرسرعت صبانت، طرح اینترنت پرسرعت، اینترنت بدون قطعی،

اینترنت ADSL‌ صبانت

با خرید اینترنت ADSL صبانت، از پرسرعت‌ترین و به روزترین نسخه، یعنی اینترنت پرسرعت +ADSL2 بهره‌مند می‌شوید. در این نسخه سرعت اینترنت و به طبع آن سرعت دانلود به طور قابل ملاحظه و شگفت انگیزی از نسخه قبل بهتر و ارتباط پایدارتر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تفاوت نسخه‌ها می‌توانید به اینترنت +ADSL2 چیست مراجعه نمایید.

اینترنت پرسرعت، اینترنت پرسرعت ADSL، خرید اینترنت ADSL، بسته اینترنت، اینترنت رایگان، شارژ اینترنت، اینترنت ثابت، خرید اینترنت مودم adsl، خرید اینترنت دائمی، خرید اینترنت نامحدود، طرح اینترنت adsl، خرید اینترنت تلفن ثابت، اینترنت خانگی، پرسرعت‌ترین اینترنت ایران

خرید اینترنت ADSL و قیمت سرویس‌

قیمت اینترنت ADSL را در جدول زیر مشاهده می‌کنید. قیمت اینترنت ثابت نسبت به اینترنت همراه ارزان‍تر بوده و برای دانلود سریع و حجیم به صرفه و اقتصادی است. اینترنت ADSL از بستر مخابرات و سیم مسی استفاده می‌نماید، از این رو اینترنت تلفن ثابت نیز می‌گویند. و فقط به مودم ADSL نیاز است.

لیست تعرفه‌ها و قیمت اینترنت پرسرعت +ADSL2 صبانت

سرویس‌های پایه(برنز)
سرعت (Kbps) حداکثر آستانه مصرف منصفانه (GB) ترافیک معادل بین المل (GB) مدت (ماه) مبلغ (ریال)
اینترنت adsl 512 14 7 1 125,000
اینترنت adsl 1024 20 10 1 200,000
اینترنت adsl 2048 40 20 1 250,000
اینترنت adsl 3072 46 23 1 350,000
اینترنت adsl 4096 70 35 1 400,000
اینترنت adsl 8192 84 42 1 500,000
اینترنت adsl 16384 140 70 1 800,000

اینترنت ADSL را می‌توان برای دوره‌های سه، شش ماهه و یکساله نیز خریداری فرمائید. خرید اینترنت ADSL به این صورت به ترتیب شامل 5 و 10 درصد تخفیف خواهد شد.

بر اساس دستورالعمل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی آستانه مصرف منصفانه هر یک از سرویس‌های اینترنت ADSL، پنج درصد ترافیک بین الملل بیشتر لحاظ گردیده است.

باتوجه به این که قیمت ترافیک اینترنت داخلی(وب سایت‌های منتخب ایران) به صورت نیم بها(نصف تعرفه ترافیک اینترنت بین الملل) محاسبه می‌شود. پس مجموع آستانه مصرف منصفانه ماهانه که به معنی ترافیک داخلی قابل استفاده هر سرویس است، دو برابر ترافیک اینترنت بین الملل خواهد بود.​

در اشتراک‌های بیش از یک ماه امکان استفاده از مجموع ترافیک دوره در یک ماه وجود ندارد. بلکه در هر ماه بعد از مصرف ترافیک آستانه، سرعت سرویس به حد قانونی مندرج در مصوبه 266 سازمان تنظیم مقررات تغییر می‌کند.

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود اینترنت ADSL را از سرعت 512 تا 16384 (Kbps) و با حجم مورد نظر خریداری نمایید.

شارژ، تمدید و پوشش اینترنت ADSL

شارژ اینترنت ADSL و تمدید

مشترکین اینترنت ADSL می‌توانند برای شارژ اینترنت و مشاهده مانده اینترنت و حجم به پنل مشترکین صبانت مراجعه نمایند.

اینترنت ADSL تهران و شهرستان‌ها (پوشش سراسری)

پوشش اینترنت ADSL به صورت سراسری و کل ایران بوده و محدود به استان تهران نیست. برای بررسی پوشش‌دهی اینترنت بر روی خط تلفن ثابت به بررسی پوشش اینترنت ADSL مراجعه نمایید.

adsl تهران، adsl شیراز، adsl اصفهان، adsl مشهد، adsl ایران، adsl مازندران، صبانت مشهد، صبانت قزوین، صبانت قم، صبانت کرج

جشنواره اینترنت ADSL و فروش ویژه

مشترکین جدید می‌توانند با مراجعه به صفحه جشنواره اینترنت، خرید خود را با تخفیف ویژه و استثنائی انجام دهند. تخفیف اعمال شده بر روی این سرویس‌ها بدون نیاز به کد تخفیف است.

راهنمای استفاده اینترنت ADSL

افزایش سرعت اینترنت ADSL

اینترنت پرسرعت ADSL از طریق بستر مخابرات به شبکه جهانی اینترنت متصل می‌شود. بخش های سیم کشی ساختمان و سیم کشی تا ساختمان بر روی سرعت اینترنت تاثیر می‌گذارد. برای بررسی وضعیت سیم کشی ساختمان می‌توانید مودم اینترنت ADSL را از سر خط یا همان جعبه تقسیم مخابرات تست نمایید. ایراد در سیم کشی ساختمان منجر به ایجاد نویز، کاهش کیفیت خط و سرعت اینترنت می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به راهنمای افزایش سرعت اینترنت ADSL مراجعه نمایید.

تبدیل اینترنت ADSL به Wifi

برای تبدیل اینترنت ADSL در سازمان یا خانه، در صورت مجهز بودن مودم به wifi، این کار به سادگی و از طریق تنظیمات مودم امکان پذیر است. اما در صورتیکه مودم شما فاقد امکان انتقال داده به صورت وایرلس است. می‌توان با خرید Acess Point و اتصال آن به مودم، اینترنت دریافتی را بین دستگاه‌های مختلف، بدون نیاز به سیم کشی به اشتراک گذاشت.

تجهیزات مورد نیاز اینترنت ADSL

چون اینترنت ADSL از بستر مخابرات و سیم مسی استفاده می‌نماید، وجود خط تلفن و مودم ADSL ضروری است. ضمنا استفاده از اسپلیتر نویز خط را کاهش، کیفیت مکالمات را بهبود و باعث افزایش کشش خط تلفن ثابت می‌شود.

چگونه کامپیوتر را به اینترنت ADSL وصل کنیم

اینترنت ADSL را می‌توان از طریق کابل یا Wifi و کارت شبکه بی‌سیم به مودم ADSL متصل نمود. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به ابزارهای پشتیبانی و تنظیمات مودم ADSL صبانت مراجعه فرمائید.

تست سرعت اینترنت ADSL

جهت تست سرعت می‌توانید به تست سرعت اینترنت مراجعه نمایید.

مقایسه اینترنت ADSL و سایر تکنولوژی‌ها

تفاوت اینترنت ADSL و VDSL

برای مشاهده تفاوت اینترنت ADSL و VDSL می‌توانید به صفحه اینترنت VDSL مراجعه نمایید.

تبدیل اینترنت ADSL به VDSL

جهت بررسی امکان ارائه اینترنت VDSL در مرکز مخابراتی خود با شماره تلفن سراسری 1524 تماس حاصل فرمائید. الویت ارائه اینترنت VDSL با مشترکین فعلی اینترنت ADSL صبانت است.

تفاوت اینترنت ADSL با TD LTE

اینترنت ADSL اینترنت ثابت بوده و وابسته به بستر مخابرات و خط تلفن است. اما اینترنت TD-LTE، دیتا را به صورت بی‌سیم منتقل می‌نماید. از مزایای اینترنت ADSL نسبت به TD LTE می‌توان به ارتباط پایدار، قطعی کم و هزینه پایین‌تر اشاره نمود.

تفاوت اینترنت ADSL و Wireless

در اینترنت ADSL از بستر مخابرات یعنی خطوط تلفن ثابت به عنوان رسانه انتقال دهنده داده‌ها استفاده می‌شود. بنابراین فقط نیاز به خط تلفن و مودم ADSL است، اما در اینترنت وایرلس انتقال داده از طریق بی‌سیم بوده و نیاز به رادیو و تجهیزات دیگری است. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینترنت وایرلس می‌توانید به صفحه اینترنت وایرلس مراجعه نماید.

در صورت نیاز به سرعت‌های بالاتر، عدم وجود امکانات مخابراتی یا کیفیت پایین خط‌ از سرویس‌های اینترنت وایرلس یا پهنای باند اختصاصی استفاده نمایید.

اینترنت پرسرعت صبانت در اینستاگرام اینترنت پرسرعت صبانت در تلگرام اینترنت پرسرعت صبانت در پیام رسان سروش