اینترنت ADSL (خرید و تعرفه ای دی اس ال) | اینترنت پرسرعت صبانت

اینترنت adsl، اینترنت ای دی اس ال، خرید اینترنت

اینترنت پرسرعت ایران، اینترنت پرسرعت تهران، اینترنت پرسرعت روستایی، اینترنت پرسرعت حرفه ای، اینترنت پر سرعت جدید، خرید اینترنت پرسرعت ثابت، اینترنت پرسرعت تجاری، اینترنت پرسرعت صبانت قم، اینترنت پرسرعت صبانت اصفهان، قیمت اینترنت پرسرعت صبانت، طرح اینترنت پرسرعت، اینترنت بدون قطعی،

اینترنت ADSL - خرید و تعرفه سرویس ها

اینترنت ADSL صبانت، پرسرعت ترین و به روزترین نسخه، یعنی اینترنت پرسرعت +ADSL2 می باشد. بنابراین سرعت اینترنت و به تبع آن سرعت دانلود به طور قابل ملاحظه و شگفت انگیزی نسبت به نسخه قبل بهبود یافته و ارتباط پایدار است. برای اطلاعات بیشتر درباره تفاوت نسخه ها می توانید به اینترنت +ADSL2 چیست مراجعه نمایید.

برای خرید اینترنت ای دی اس ال بر روی خرید آنلاین کلیک نمایید.

قیمت اینترنت ADSL را در جدول زیر مشاهده می کنید. قیمت اینترنت ثابت نسبت به اینترنت همراه ارزان تر و به صرفه تر بوده و برای دانلود سریع و حجیم به صرفه و اقتصادی می باشد. اینترنت ADSL از بستر مخابرات و سیم مسی استفاده می نماید و نیاز به استفاده از تجهیزات خاصی به غیر از مودم ADSL نمی باشد از اینرو اینترنت تلفن ثابت نیز گفته می شود.

لیست تعرفه ها و قیمت اینترنت پرسرعت +ADSL2

سرویس های پایه(برنز)
سرعت (Kbps) حداکثر آستانه مصرف منصفانه (GB) ترافیک معادل بین المل (GB) مدت (ماه) مبلغ (ریال)
اینترنت adsl 512 14 7 1 125,000
اینترنت adsl 1024 20 10 1 200,000
اینترنت adsl 2048 40 20 1 250,000
اینترنت adsl 3072 46 23 1 350,000
اینترنت adsl 4096 70 35 1 400,000
اینترنت adsl 8192 84 42 1 500,000
اینترنت adsl 16384 140 70 1 800,000

اینترنت ADSL را می توان برای دوره های سه، شش ماهه و یکساله نیز خریداری فرمائید. خرید اینترنت ADSL به این صورت به ترتیب شامل 5 و 10 درصد تخفیف خواهد شد. آستانه مصرف منصفانه برای دوره های اینترنت پرسرعت بالاتر از یک ماه نیز مطابق جدول زیر به صورت ماهانه روی سرویس اعمال خواهد شد.

بر اساس دستورالعمل سازمان تنظیم مقررات رادیویی در آستانه مصرف منصفانه هر یک از سرویس های اینترنت ADSL، پنج درصد ترافیک بین الملل بیشتر لحاظ گردیده است.

 باتوجه به این که قیمت ترافیک اینترنت داخلی(وب سایت های منتخب ایران) به صورت نیم بها (نصف تعرفه ترافیک اینترنت بین الملل) محاسبه می شود، مجموع آستانه مصرف منصفانه ماهانه که به معنی ترافیک داخلی قابل استفاده هر سرویس است، دو برابر ترافیک اینترنت بین الملل خواهد بود.​

در اشتراک های سرویس اینترنت پرسرعت +ADSL2 بیش از یک ماه امکان استفاده از مجموع ترافیک دوره در یک ماه وجود ندارد بلکه در هر ماه بعد از مصرف ترافیک آستانه، سرعت سرویس اینترنت به حد قانونی مندرج در مصوبه 266 سازمان تنظیم مقررات تغییر می کند.

شما می توانید با توجه به نیاز خود اینترنت ADSL را از سرعت 512 تا 16384 (Kbps) و با حجم مورد نظر خریداری نمایید.

پوشش اینترنت ADSL به صورت سراسری و کل ایران بوده و محدود به استان تهران نمی باشد. برای بررسی پوشش دهی اینترنت بر روی خط تلفن ثابت به بررسی پوشش اینترنت ADSL مراجعه نمایید.

adsl تهران، adsl شیراز، adsl اصفهان، adsl مشهد، adsl ایران، adsl مازندران، صبانت مشهد، صبانت قزوین، صبانت قم، صبانت کرج

مشترکین جدید اینترنت ADSL می توانند با مراجعه به صفحه جشنواره اینترنت، خرید اینترنت پرسرعت را با تخفیف ویژه و استثنائی انجام دهند. تخفیف اعمال شده بر روی این سرویس ها بدون کد تخفیف می باشد.
با توجه به اینکه اینترنت ADSL از بستر مخابراتی و سیم مسی استفاده می نماید، حداقل امکانات مورد نیاز برای راه اندازی این سرویس خط تلفن ثابت، مودم ADSL و اسپلیتر(اختیاری) می باشد. استفاده از اسپلیتر نویز خط را کاهش، کیفیت مکالمات را بهبود و باعث افزایش کشش خط تلفن می شود.
مشترکین اینترنت ADSL می توانند برای شارژ اینترنت و مشاهده مانده اینترنت و حجم به پنل مشترکین صبانت مراجعه نمایند.
اینترنت پرسرعت ADSL از طریق بستر مخابرات به شبکه جهانی اینترنت متصل می شود، بخش های سیم کشی ساختمان، سیم کشی تا ساختمان بر روی سرعت اینترنت تاثیر می گذارد. برای بررسی اینکه آیا سیم کشی ساختمان معیوب است و منجر به ایجاد نویز بر روی خط و در نیتجه کاهش کیفیت خط و اینترنت می شود می توانید اینترنت ADSL را از سر خط یا همان جعبه تقسیم مخابرات تست نمایید. برای اینکار به راهنمای افزایش سرعت اینترنت ADSL مراجعه نمایید.
اینترنت ADSL را می توان از طریق کابل شبکه یا در صورت وجود کارت شبکه بیسیم از طریق Wifi به مودم ADSL متصل نمود.

اینترنت پرسرعت، اینترنت پرسرعت ADSL، خرید اینترنت ADSL، بسته اینترنت، اینترنت رایگان، شارژ اینترنت، اینترنت ثابت، خرید اینترنت مودم adsl، خرید اینترنت دائمی، خرید اینترنت نامحدود، طرح اینترنت adsl، خرید اینترنت تلفن ثابت، اینترنت خانگی، پرسرعت ترین اینترنت ایران

در صورت نیاز به سرعت های بالاتر، عدم وجود امکانات مخابراتی یا کیفیت پایین خط تلفن می توانید از سرویس های اینترنت وایرلس پرسرعت یا از پهنای باند اختصاصی استفاده نمایید.

اینترنت پرسرعت صبانت در اینستاگرام اینترنت پرسرعت صبانت در تلگرام اینترنت پرسرعت صبانت در پیام رسان سروش