اینترنت وایرلس (بی سیم) صبانت | Wireless Internet

اینترنت وایرلس فوق پرسرعت صبانت

 

 

اینترنت وایرلس فوق پرسرعت صبانت قابلیت ارائه به صورت بی سیم  به مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری که ممکن است به دلایل گوناگون از جمله کمبود پورت مخابراتی به شکل های معمول و یا نیاز به سرعت های بالاتر امکان دریافت اینترنت پرسرعت ADSL را نداشته باشند را دارد. در این شرایط برای ارائه خدمات، تجهیزات مورد نیاز wireless در داخل مجتمع و یا برج نصب می گردد. سپس با ایجاد فضایی مشابه یک مرکز مخابراتی در داخل مجتمع، پهنای باند دریافت شده، از طریق تلفن به هر یک از واحد های متقاضی استفاده از خدمات اینترنت داده می شود. با اینکار بدون نیاز به بستر مخابراتی مانند سیم مسی یا فیبر، اینترنت پرسرعت و با پایداری بالا از طریق بستر وایرلس و به وسیله امواج رادیویی به مشترکین ارائه می شود.

در مواقعی که امکان ارائه اینترنت پرسرعت ADSL به کاربر نباشد می توان با استفاده از تجهیزات وایرلس، اینترنت را به مشترکین تحویل نمود. در این روش اینترنت وایرلس از طریق سیگنال و با استفاده تجهیزات وایرلس به محل مورد نظر منتقل می شود سپس با استفاده از DSLAM مشابه کاری که در مرکز مخابراتی برای ارائه سرویس ADSL روی می دهد ، اینترنت وایرلس دریافتی بین واحدهای یک برج توزیع می شود. در این روش هر واحد به وسیله یک مودم ADSL می تواند از اینترنتی که به صورت وایرلس به ساختمان ارائه شده، استفاده نماید. لازم به ذکر است اینترنت وایرلس با Wifi که از طریق یک مودم یا روتر به اشتراک گذاشته می شود متفاوت است و از باند فرکانسی دیگری برای انتقال دیتا و دسترسی به اینترنت استفاده می نماید.

  1. اینترنت WireLess قابلیت ارائه با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را دارد.
  2. اینترنت بیسیم قابلیت ارائه در مناطقی که دسترسی به سرویس های عادی اینترنت امکان پذیر نمی باشد را دارد.
  3. در خرید اینترنت وایرلس صبانت امکان استفاده از تخفیف اشتراک گروهی وجود دارد به صورتیکه هزینه هر اشتراک اینترنت به طور چشمگیری کاهش می یابد.
  4. اینترنت وایرلس به دلیل عدم وجود نویز، قابلیت ارائه سرعت های بالا و اینترنت فوق پرسرعت را دارد.
  5. امکان ارائه اینترنت وایرلس نامحدود بنا به نیاز مشترکین وجود دارد.

از این رو صبانت به عنوان یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه ارائه سرویس اینترنت وایرلس یا بی سیم فوق پرسرعت ویژه مجتمع های تجاری، اداری، مسکونی و با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و استفاده از به روزترین تجهیزات و فناوری ها، آمادگی ارائه سرویس های اینترنت پرسرعت با شرایط ویژه را دارد.

مدیران و اعضای محترم هیات مدیره مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب راه کار مناسب برای کاهش هزینه ها، افزایش کیفیت و سرعت خدمات اینترنت خود، در ساعات اداری با شماره تلفن های ما در ارتباط باشند و از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان اینترنت وایرلس – بی سیم و اطلاع از هزینه و قیمت اینترنت وایرلس صبانت بهره مند گردند. صبانت در تلاش است تا با تکیه بر تجربه و تخصص، بهترین اینترنت وایرلس را به شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اینترنت بدون خط تلفن ،اینترنت p2p، اینترنت پوینت تو پوینت، اینترنت point to point، تعرفه اینترنت رادیویی، خرید اینترنت رادیویی، اینترنت نامحدود

صبانت ارائه دهنده سرویس های اینترنت +ADSL 2، اینترنت وایرلس و پهنای باند اختصاصی می باشد.

تگها : وایرلس , اینترنت فوق پرسرعت

Wireless Internet Services

اینترنت پرسرعت صبانت در اینستاگرام اینترنت پرسرعت صبانت در تلگرام اینترنت پرسرعت صبانت در پیام رسان سروش