پهنای باند اختصاصی (غیر حجمی) | اینترنت پرسرعت صبانت

پهنای باند اختصاصی غیر حجمی یکی از خدماتی است که صبانت برای سهولت استفاده مشترکان سازمانی خود ارائـه و امـکان برقراری ارتباط اینترنت پرسرعت در

این شرکت به عنوان یکی از پرظرفیت ترین و پایدارترین ارائـه دهندگان خدمات پهنای باند اختصاصی بوده و با بهره بردن از به روزترین تجهیزات و امکانات ویژه مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و کارشناسان زبده باعث به وجود آمدن پایداری بی نظیری در ارائه این خدمات گردیده است.

از خصوصیات این سرویس می توان به:

1-پایداری ارتباط به همراه تضمین کیفیت

2- ارائه نرم افزار های مانیتورینگ جهت کنترل پهنای باند مصرفی

3-تیم فنی و تخصصی و متعهد جهت ارائه پشتیبانی مطلوب به صورت 24 ساعته

4-استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات ارتباطی روز دنیا

5-ارائه سرعت متقارن

6-حفظ امنیت داده ها و اطلاعات مشتریان

7-هزینه های کاملا مقرون به صرفه

برخلاف سرویس های اینترنت ADSL در این روش پس از بررسی و امکان سنجی از سوی کارشناسان فنی، سرویس پهنای باند در سریع ترین و کوتاهترین زمان ممکن به شما کاربران محترم سازمانی، شرکتی و یا بعضا خانگی ارائه شده و دیگر نیازی به فرآیند های مراکز مخابراتی نمی باشد. از این رو امکان استفاده از سرویس های  پهنای باند اختصاصی غیر حجمی ،جهت سازمان ها، شرکت های دولتی و خصوصی، بانک ها،  مراکز درمانی، مدارس، دانشگاهها و کسب و کارهای آنلاین و..... وجود دارد.

در کنار خدمات فوق و در جهت کاهش هزینه های مشترکین، این شرکت اقدام به ارائه خدمات جدیدی با عنوان پهنای بانـد اقتصادی نموده است به این صورت که این سرویس از ساعت 7 صبح الی 19 با سرعت خریداری شده و از ساعت 19 الی 7 صبح روز بعد با نصف سرعت و با هزینه کمتر به مشترکین ارائه میگردد.

لذا متقاضیان گرامی میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نحوه ثبت نام، تعرفه ها و فعالسازی پهنای بانـد اختصاصی با شماره تلفن سراسری 1524 و 02183852 داخلی 515 و 535 تماس حاصل فرمایند.

 

تگها : اینترنت , پهنای_باند

Sabanet Dedicated Broad Band Service

اینترنت پرسرعت صبانت در اینستاگرام اینترنت پرسرعت صبانت در تلگرام اینترنت پرسرعت صبانت در پیام رسان سروش