خرید اینترنت ADSL (ثبت نام، قیمت و تعرفه ای دی اس ال) صبانت

Adsl، اینترنت ADSL، خرید ADSL، خرید اینترنت ADSL، قیمت مودم ADSL صبانت، ADSL2+، ای دی اس ال، خرید ترافیک صبانت، پرسرعت ترین اینترنت ایران، اینترنت پرسرعت ایران، اینترنت پرسرعت تهران، اینترنت پرسرعت روستایی، اینترنت پرسرعت حرفه ای، اینترنت پر سرعت جدید، خرید اینترنت پرسرعت ثابت، اینترنت پرسرعت تجاری، اینترنت پرسرعت صبانت قم، اینترنت پرسرعت صبانت اصفهان، قیمت اینترنت پرسرعت صبانت، طرح اینترنت پرسرعت، اینترنت بدون قطعی،

خرید اینترنت ADSL، تعرفه سرویس ها و ثبت نام

با خرید اینترنت ADSL صبانت، از پرسرعت ترین و به روزترین نسخه، یعنی اینترنت پرسرعت +ADSL2 بهره مند می شوید. در این نسخه سرعت اینترنت و به تبع آن سرعت دانلود به طور قابل ملاحظه و شگفت انگیزی نسبت به نسخه قبل بهتر و ارتباط پایدارتر است. برای اطلاعات بیشتر درباره تفاوت نسخه ها می توانید به اینترنت +ADSL2 چیست مراجعه نمایید.

قیمت اینترنت ADSL را در جدول زیر مشاهده می کنید. قیمت اینترنت ثابت نسبت به اینترنت همراه ارزان تر و به صرفه تر بوده و برای دانلود سریع و حجیم به صرفه و اقتصادی می باشد. اینترنت ADSL از بستر مخابرات و سیم مسی استفاده می نماید و نیاز به استفاده از تجهیزات خاصی به غیر از مودم ADSL نمی باشد از اینرو اینترنت تلفن ثابت نیز گفته می شود.

لیست تعرفه ها و قیمت اینترنت پرسرعت +ADSL2 صبانت

سرویس های پایه(برنز)
سرعت (Kbps) حداکثر آستانه مصرف منصفانه (GB) ترافیک معادل بین المل (GB) مدت (ماه) مبلغ (ریال)
اینترنت adsl 512 14 7 1 125,000
اینترنت adsl 1024 20 10 1 200,000
اینترنت adsl 2048 40 20 1 250,000
اینترنت adsl 3072 46 23 1 350,000
اینترنت adsl 4096 70 35 1 400,000
اینترنت adsl 8192 84 42 1 500,000
اینترنت adsl 16384 140 70 1 800,000

اینترنت ADSL را می توان برای دوره های سه، شش ماهه و یکساله نیز خریداری فرمائید. خرید اینترنت ADSL به این صورت به ترتیب شامل 5 و 10 درصد تخفیف خواهد شد. آستانه مصرف منصفانه برای دوره های اینترنت پرسرعت بالاتر از یک ماه نیز مطابق جدول زیر به صورت ماهانه روی سرویس اعمال خواهد شد.

بر اساس دستورالعمل سازمان تنظیم مقررات رادیویی در آستانه مصرف منصفانه هر یک از سرویس های اینترنت ADSL، پنج درصد ترافیک بین الملل بیشتر لحاظ گردیده است.

 باتوجه به این که قیمت ترافیک اینترنت داخلی(وب سایت های منتخب ایران) به صورت نیم بها (نصف تعرفه ترافیک اینترنت بین الملل) محاسبه می شود، مجموع آستانه مصرف منصفانه ماهانه که به معنی ترافیک داخلی قابل استفاده هر سرویس است، دو برابر ترافیک اینترنت بین الملل خواهد بود.​

در اشتراک های سرویس اینترنت پرسرعت +ADSL2 بیش از یک ماه امکان استفاده از مجموع ترافیک دوره در یک ماه وجود ندارد بلکه در هر ماه بعد از مصرف ترافیک آستانه، سرعت سرویس اینترنت به حد قانونی مندرج در مصوبه 266 سازمان تنظیم مقررات تغییر می کند.

شما می توانید با توجه به نیاز خود اینترنت ADSL را از سرعت 512 تا 16384 (Kbps) و با حجم مورد نظر خریداری نمایید.

پوشش اینترنت ADSL به صورت سراسری و کل ایران بوده و محدود به استان تهران نمی باشد. برای بررسی پوشش دهی اینترنت بر روی خط تلفن ثابت به بررسی پوشش اینترنت ADSL مراجعه نمایید.

adsl تهران، adsl شیراز، adsl اصفهان، adsl مشهد، adsl ایران، adsl مازندران، صبانت مشهد، صبانت قزوین، صبانت قم، صبانت کرج

مشترکین جدید اینترنت ADSL می توانند با مراجعه به صفحه جشنواره اینترنت، خرید اینترنت پرسرعت را با تخفیف ویژه و استثنائی انجام دهند. تخفیف اعمال شده بر روی این سرویس ها بدون کد تخفیف می باشد.
با توجه به اینکه اینترنت ADSL از بستر مخابراتی و سیم مسی استفاده می نماید، حداقل امکانات مورد نیاز برای راه اندازی این سرویس خط تلفن ثابت، مودم ADSL و اسپلیتر(اختیاری) می باشد. استفاده از اسپلیتر نویز خط را کاهش، کیفیت مکالمات را بهبود و باعث افزایش کشش خط تلفن می شود.
مشترکین اینترنت ADSL می توانند برای شارژ اینترنت و مشاهده مانده اینترنت و حجم به پنل مشترکین صبانت مراجعه نمایند.
اینترنت پرسرعت ADSL از طریق بستر مخابرات به شبکه جهانی اینترنت متصل می شود، بخش های سیم کشی ساختمان، سیم کشی تا ساختمان بر روی سرعت اینترنت تاثیر می گذارد. برای بررسی اینکه آیا سیم کشی ساختمان معیوب است و منجر به ایجاد نویز بر روی خط و در نیتجه کاهش کیفیت خط و اینترنت می شود می توانید اینترنت ADSL را از سر خط یا همان جعبه تقسیم مخابرات تست نمایید. برای اینکار به راهنمای افزایش سرعت اینترنت ADSL مراجعه نمایید.

آی پی استاتیک و آی پی دینامیک دو نوع آی پی هستند که مودم ADSL هنگام اتصال به اینترنت جهت ارتباط با شبکه جهانی از آن ها استفاده می کند. در آی پی استاتیک با هر بار روشن/خاموش یا قطع ارتباط مودم با شبکه اینترنت، پس از اتصال مجدد همان IP استاتیک خریده شده به مودم اختصاص داده می شود. در IP Dynamic با هر بار روشن شدن مودم، به طور تصادفی یک IP معتبر در شبکه اینترنت به مودم اختصاص داده می شود. از کاربردهای آی پی استاتیک می توان به مشاهده دوربین های مدار بسته از طریق اینترنت با استفاده از IP مذکور اشاره نمود.

آی پی استاتیک صبانت به طورت تک و هشت آی پی در دوره های زمانی یک، سه، شش ماه و یکساله عرضه می شود. در صورتیکه نیاز دارید چندین دستگاه را با آی پی استاتیک به اینترنت متصل نمایید می توانید از سرویس هشت آی پی که شامل هشت آی پی استاتیک است، استفاده نمایید. جهت خرید آی پی استاتیک به پنل مشترکین صبانت مراجعه نمایید. در این پنل، قیمت IP استاتیک قابل مشاهده است و برای کاربران صبانت امکان خرید آن وجود دارد.

اینترنت ADSL را می توان از طریق کابل شبکه یا در صورت وجود کارت شبکه بیسیم از طریق Wifi به مودم ADSL متصل نمود.
اینترنت ADSL اینترنت ثابت بوده و وابسته به خط تلفن و بستر مخابراتی می باشد. اما اینترنت TD-LTE، دیتا را از طریق بی سیم منتقل می نماید. از مزایای اینترنت ADSL نسبت به TD LTE می توان به ارتباط پایدار، قطعی کم و هزینه پایین تر اشاره نمود.
برای مشاهده تفاوت اینترنت ADSL و VDSL می توانید به صفحه اینترنت VDSL مراجعه نمایید.

جهت بررسی امکان ارائه اینترنت VDSL در مرکز مخابراتی خود با شماره تلفن سراسری 1524 در تماس باشید. الویت ارائه اینترنت VDSL با مشترکین فعلی اینترنت ADSL صبانت می باشد.

در اینترنت ADSL از بستر مخابراتی یعنی خطوط تلفن ثابت به عنوان رسانه انتقال دهنده داده ها استفاده می شود، بنابراین فقط نیاز به یک خط تلفن و یک مودم ADSL می باشد، اما در اینترنت وایرلس انتقال داده از طریق بی سیم بوده و نیاز به رادیو و تجهیزات دیگری است. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینترنت وایرلس می توانید به صفحه اینترنت وایرلس مراجعه نماید.

برای تبدیل اینترنت ADSL دریافتی در سازمان یا خانه، در صورتی که مودم شما مجهز به wifi باشد، اینکار به سادگی و از طریق تنظیمات مودم امکان پذیر است. اما در صورتیکه مودم شما فاقد امکان انتقال داده به صورت وایرلس باشد، می توانید با خرید یک Acess Point و اتصال آن به مودم، اینترنت دریافتی را بین دستگاه های مختلف، بدون نیاز به سیم کشی به اشتراک بگذارید.

با توجه به ارائه سرویس های متنوع اینترنت ADSL با سرعت، حجم و زمان های متفاوت، این سرویس ها نیاز های طیف وسیعی از مشتریان خانگی و سازمانی اینترنت را پوشش می دهند و امکان استفاده برای مشترکین سازمانی و خانگی توسط صبانت فراهم شده است.

اینترنت پرسرعت، اینترنت پرسرعت ADSL، خرید اینترنت ADSL، بسته اینترنت، اینترنت رایگان، شارژ اینترنت، اینترنت ثابت، خرید اینترنت مودم adsl، خرید اینترنت دائمی، خرید اینترنت نامحدود، طرح اینترنت adsl، خرید اینترنت تلفن ثابت، اینترنت خانگی، پرسرعت ترین اینترنت ایران

در صورت نیاز به سرعت های بالاتر، عدم وجود امکانات مخابراتی یا کیفیت پایین خط تلفن می توانید از سرویس های اینترنت وایرلس پرسرعت یا از پهنای باند اختصاصی استفاده نمایید.

اینترنت پرسرعت صبانت در اینستاگرام اینترنت پرسرعت صبانت در تلگرام اینترنت پرسرعت صبانت در پیام رسان سروش