سرویس IDC & Co-Location

 

IP-PBX

FTTX

IXP

OTT

LTE

CP

PSTN

VOD

WiFi

VoIP

IDC & Co-Location

 

سرویس IDC & CP-Location

data Centerیا مرکز داده به مجموعه از سرویس گرها، زیرساخت های ارتباطی-امنیتی گفته می شود که برای ارائه نگهداری و پشتیبانی از سرویس های تحت شبکه به کار گماشته می شود.

این فضای های فیزیکی امکان ارائه سرویس های: Co-Location و Dedicated Serverو Virtual Private Server برای شرکت ها بزرگ و کوچک فراهم می سازد .

در سرویس Co-Location با توجه یا زیر ساخت میزبانی که برای شرکت های تامین می گردد،امکان استفاده از یک data center مجهز را که راه اندازی آن برای تمام شرکت ها مقرون به صرفه نیست را محیا می سازد.

مشتریان :شرکت هایی که امکان تهیه سرور را دارند و یا نیاز به سرور های خاص هستند که نگران تامین فضایی برای نگه داری آن ودیتا های موجود رادارند .

در سرویس Dedicated Server شرکت ها با توجه به نیاز مشتریان خود به صورت اختصاصی سرور های فیزیکال را در اختیار آنها قرار داده است.این سرویس مجموعی از سرویس Co-Location ونیز اجاره سخت افزار است .

مشتریان

این امکان طرحی حمایتی برای شرکتهای نوپا جهت استفاده حداکثری از حداقل هزینه ها را محیا می کند .

در سرویس Virtual Private Server این امکان را برای شرکت ها فراهم نمایدکه سرویس هایی را همانند سرویس های Dedicated Server آما به صورت Virtual دریافت نماید .

شرکت هایی که هزینه های کمتری را توان پرداخت دارند و نیاز مبرم به سرورها جهت انجام اموری مانند میل سرور و ... دارند .

  دستاورد ها

ارائه پهنای باند بسیار بالا جهت دسترسی به سرور + امکان مانیتورینگ و پشتیبانی 24 ساعته + ارائه سخت افزارها و نرم افزارهای خدمات امنیت اطلاعات + کاهش هزینه های نگهداری برق، Cooling و فضا و...

 

جهت اطلاع از شرایط  ارائه این سرویس با شماره 1524 داخلی 571 و572، واحد فروش سراسری سازمانی تماس حاصل نمایید.