اینترنت فیبر نوری صبانت

اینترنت فیبر نوری یک نوع فناوری جدید برای اتصال به اینرنت بوده که تجربه سرعتی از 100 تا 1,000 مگابیت بر ثانیه را با حداکثر کیفیت برای شما رقم می‌زند. این فناوری جدید دارای ئیژگی‌های برتر زیر می‌باشد.
  • استفاده از امواج نوری به جای رسانایی سیم‌ها، ویژگی‌هایی از قبیل سرعت بسیار بالای نور و عدم تاثر از امواج الکترومغناطیسی منتشر شده از دستگاه‌های برقی این امکان را به فیبر نوری می‌دهد که اینترنتی با سرعت بالا، پایداری مناسب و کم‌ترین نویز را برای شما فراهم کند.
  • این فناوری در مسافت‌های طولانی نیز نمود بیشتری پیدا کند، چرا که دیگر به تقویت‌کننده‌های تعداد زیاد در بین مسیر نیست و فاصله از مرکز مخابراتی برای شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
صبانت مفتخر است تا با توسعه این فناوری در استان‌های مختلف و به زودی در سراسر کشور تجربه‌ای بهتر برای کاربران از سرعت و کیفیت اینترنت رقم بزند. 
تکنولوژی FTTx
روش‌های پیاده سازی متفاوتی برای انجام پروژه‌های فیبر نوری وجود دارد. مبنای نامگذاری آن‌ها میزان استفاده از فیبر نوری در مسافت بین مشترک تا مرکز مخابراتی است.

FTTC (Fiber To The Cabinet)

در این روش اینترنت به وسیله کابل‌های فیبر نوری تا نزدیک‌ترین کابینت‌های مخابرات که حداکثر ۳۰۰ متر با منزل مشتری فاصله داشته ارسال می‌شود. از کابینت مذکور تا منزل مشتری از طریق یکی از فناوری DSL به اینترنت متصل خواهد شد.

FTTB (Fiber To The Building)

داده‌ها از مرکز مخابرات تا ابتدای ساختمان فرد اینترنت به وسیله کابل‌های فیبر نوری منتقل می‌شود. اما از ورودی ساختمان تا جایی که مودم در منزل فرد قرار دارد با کابل مسی خود ساختمان متصل می‌شود.

FTTH (Fiber To The Home)

در این حالت اینترنت بر بستر کابل‌های فیبر نوری از مرکز مخابرات تا منزل مشتری ارسال می‌شود. در واقع در این حالت دیگر هیچ کابل مسی در میان راه وجود ندارد.

مزایای فیبر نوری

سرعت بسیار بالا

پایدار و بدون قطعی

پینگ بسیار کم

مناسب برای دانلود در کم‌ترین زمان و بیشترین سرعت قطع شدن‌های مکرر در جلسات آنلاین خود را فراموش کنید از وبگردی، بازی و تماشای آنلاین فیلم‎‌ها لذت ببرید.

اگر از اینترنت ADSL2 خسته شدید یا حتی اگر تجربه مناسبی از آن دارید استفاده از این تکنولوژی یک انتخاب بی‌نظیر برای همه افرادی است که به دنبال تجربه اینترنت پر‌سرعت و بدون قطعی فرای تمام فناوری‌های قبلی هستند تا بی‌هیچ نگرانی و مشکلی به فعالیت‌های آنلاین خود بپردازند.

نحوه ثبت نام اینترنت فیبر نوری صبانت

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام این سرویس می توانید به وب سایت رسمی صبانت به آدرس sabanet.ir مراجعه و یا باشماره تماس سراسری 1524 تماس حاصل فرمایید. 

اینترنت پرسرعت صبانت در اینستاگرام اینترنت پرسرعت صبانت در تلگرام اینترنت پرسرعت صبانت در پیام رسان سروش