اینترنت فیبر نوری صبانت

اینترنت فیبر نوری یک نوع فناوری جدید برای اتصال به اینترنت بوده که تجربه سرعتی از 100 تا 1,000 مگابیت بر ثانیه را با حداکثر کیفیت برای شما فرآهم می‌آورد. این فناوری خدمتی جدید است که دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد.
  • استفاده از امواج نوری به جای رسانایی سیم‌ها، ویژگی‌هایی از قبیل سرعت بسیار بالای نور و عدم تاثر از امواج الکترومغناطیسی منتشر شده از دستگاه‌های برقی این امکان را به فیبر نوری می‌دهد که اینترنتی با سرعت بالا، پایداری مناسب و کم‌ترین نویز را برای شما فراهم کند.
  • این فناوری در مسافت‌های طولانی نیز نمود بیشتری پیدا می‌کند، چرا که دیگر به تقویت‌کننده‌های تعداد زیاد در بین مسیر نیازی نیست و فاصله از مرکز مخابراتی برای شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
صبانت مفتخر است تا با توسعه این فناوری در استان‌های مختلف و به زودی در سراسر کشور تجربه‌ بهتری را برای کاربران از نظر سرعت و کیفیت اینترنت رقم بزند. 
تکنولوژی FTTx
برای اجرای و ارائه سرویس اینترنت بر روی کابل‌های فیبر نوری روش‌های گوناگونی در نظر گرفته شده است که بر اساس مسافت و همچنین میزان استفاده از آن نام گذاری می‌گردند.

FTTC (Fiber To The Cabinet)

در این روش، سرویس اینترنت به وسیله کابل‌های فیبر نوری تا نزدیک‌ترین کابینت‌های مخابرات که حداکثر ۳۰۰ متر با منزل مشتری فاصله دارد، ارسال می‌شود. سپس از کابینت مذکور تا منزل یا محل کار مشترک از طریق یکی از فناوری‌های DSL به اینترنت متصل خواهد شد.

FTTB (Fiber To The Building)

داده‌ها از مرکز مخابرات تا ابتدای ساختمان کاربر اینترنت به وسیله کابل‌های فیبر نوری منتقل می‌شود. اما از ورودی ساختمان تا جایی که مودم در منزل فرد قرار دارد با کابل مسی خود ساختمان متصل می‌شود.

FTTH (Fiber To The Home)

در این حالت اینترنت بر بستر کابل‌های فیبر نوری از مرکز مخابرات تا منزل مشترک ارسال می‌شود. در واقع در این حالت دیگر هیچ کابل مسی در میان راه قرار ندارد.

مزایای فیبر نوری

سرعت بسیار بالا

پایدار و بدون قطعی

پینگ بسیار پایین

مناسب برای دانلود در کم‌ترین زمان و بیشترین سرعت قطع شدن‌های مکرر در جلسات آنلاین خود را فراموش کنید از وبگردی، بازی و تماشای آنلاین فیلم‎‌ها لذت ببرید.

اگر از اینترنت ADSL2 خسته شدید یا حتی اگر تجربه مناسبی از آن ندارید استفاده از این تکنولوژی یک انتخاب بی‌نظیر برای همه افرادی است که به دنبال استفاده از اینترنت پر‌سرعت و بدون قطعی که بالاتر از تمام فناوری‌های قبلی هستند تا بدون هیچ گونه نگرانی و مشکلی به فعالیت‌های آنلاین خود بپردازند.

نحوه ثبت نام اینترنت فیبر نوری صبانت

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام این سرویس می توانید به وب سایت رسمی صبانت به آدرس sabanet.ir مراجعه و یا باشماره تماس سراسری 1524 تماس حاصل فرمایید. 

اینترنت پرسرعت صبانت در اینستاگرام اینترنت پرسرعت صبانت در تلگرام اینترنت پرسرعت صبانت در پیام رسان سروش