خرید اشتراک فیلیمو صبانت | Filimo Subscription

خرید اشتراک فیلیمو

شرایط خرید اشتراک فیلیمو از صبانت

مشترک گرامی لطفا ً قبل از خرید و فعال سازی اشتراک فیلیمو از سایت صبانت به موارد زیر دقت فرمایید.
* اشتراک فیلیمو در وب سایت رسمی صبانت (www.sabanet.ir ) به دو صورت ترافیک مصرفی رایگان و نیم بهاء ارائه می گردد.
* در صورت انتخاب و خرید اشتراک نیم بهاء ، ترافیک اینترنت برای تماشای فیلم و سریال از سایت فیلیمو به صورت نیم بهاء محاسبه و از حجم سرویس فعال مشترک کسر می گردد.
* خرید و فعال سازی اشتراک فیلیمو با ترافیک مصرفی رایگان تنها از طریق وب سایت رسمی صبانت و دفاتر فروش این شرکت امکان پذیر بوده و با خرید این اشتراک ترافیک اینترنت برای تماشای فیلم و سریال از سایت فیلیمو به صورت تمام رایگان محاسبه و از حجم سرویس فعال مشترک کسر نمی گردد.
* با تکمیل فرآیند خرید اشتراک فیلیمو (رایگان ، نیم بهاء ) از سایت صبانت زمان اشتراک فیلیمو از همان لحظه محاسبه و در پنل کاربری مشترک لحاظ می گردد.
* با خرید هریک از اشتراک های فیلیمو (نیم بها ء ، رایگان ) از سایت رسمی صبانت به آدرس www.Sabanet.ir و یا پنل کاربری مشترک و دفاتر فروش این شرکت یک کد فعال سازی 8 رقمی که ترکیبی از حروف و عدد بوده به شماره تلفن همراه ثبت شده در پنل کاربری مشترک پیامک نموده و در صورت عدم دریافت این کد ، مشترک می تواند از طریق پنل کاربری خود به کد مربوطه دسترسی داشته باشد.

نکته : درصورتی که مشترک به تلفن همراه ثبت شده در پنل کاربری خود دسترسی نداشته و یا شماره مذکور تغییر و یا اشتباه ثبت گردیده باشد لازم است مشترک قبل از خرید اشتراک فیلیمو نسبت به اصلاح آن از طریق پنل کاربری خود اقدام نمائید.

فعال سازی کداشتراک :
* با خرید اشتراک فیلیمو ( نیم بهاء ، رایگان ) از صبانت ، کداشتراک 8 رقمی به شماره تلفن همراه مشترک که در پنل کاربری بوده پیامک می گردد و مشترک پس از دریافت کد و به منظور فعال سازی آن لازم است به سایت فیلیمو به آدرس www.Filimo.com مراجعه و در صفحه اصلی سایت فیلیمو (بالای صفحه سمت چپ ) دکمه خرید اشتراک فیلیمو را انتخاب نماید. در صفحه خرید اشتراک فیلیمو ، گزینه کد تخفیف را انتخاب نموده و کد اشتراک 8 رقمی که برای شما پیامک گردیده را در این قسمت وارد و دکمه تائید کد را انتخاب نمائید پس از ثبت ، کد مربوطه توسط فیلیمو بررسی و در صورت تایید ، اشتراک خریداری شما فعال میگردد.
نکته : در صورتی که مشترک برای مرتبه اول اقدام به خرید اشتراک فیلیمو نموده و در سایت فیلیمو حساب کاربری نداشته باشد لازم است ابتدا در صفحه اصلی سایت فیلیمو (بالای صفحه سمت چپ ) قسمت ورود فیلیمو، دکمه ورود را انتخاب نموده و یک حساب کاربری برای خود ایجاد نماید.

شما با خرید اشتراک فیلیمو از سایت رسمی صبانت به امکانات زیر دسترسی دارید:
* تا 50 درصد تخفیف اشتراک فیلیمو نسبت به سایت فیلیمو
* محاسبه ترافیک اینترنت برای تماشا یا دانلود فیلم و سریال به صورت رایگان یا نیم بهاء متناسب با نوع اشتراک خریداری شده
* دسترسی به بیش از 30 هزار اپیزود فیلم و سریال

خرید اشتراک فیلیمو

تگها : فیلیمو , خرید_اشتراک_فیلیمو , تلویزیون_اینترنتی , تخفیف اشتراک فیلیمو , اشتراک فیلیمو , کد تخفیف فیلیمو
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

 

filimo subscription with free sabanet internet traffic

اینترنت پرسرعت صبانت در اینستاگرام اینترنت پرسرعت صبانت در تلگرام اینترنت پرسرعت صبانت در پیام رسان سروش