اشتراک فیلیمو - شرایط خرید از صبانت

 

خرید اشتراک فیلیمو - پیش از خرید از صبانت موارد زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

 

-با خرید اشتراک فیلیمو از وبسایت رسمی صبانت ترافیک مصرفی اینترنت پرسرعت ADSL شما 100% رایگان محاسبه خواهد شد در غیر اینصورت محاسبه ترافیک اینترنت شما جهت استفاده از فیلیمو بصورت نیم بها می باشد.

-برای دریافت کد فعال سازی فیلیمو حتما قبل از خرید این بسته شماره تلفن همراه خود را در پنل کاربری صبانت بررسی و در صورت نیاز به تغییر، قبل از خرید آن را اصلاح نمایید.

-کداشتراک 8 رقمی و ترکیبی از حروف و عدد بوده که پس از تکمیل فرآیند خرید به شماره موبایل ثبت شده در پنل کاربری شما پیامک می گردد.

-درصورت عدم دریافت کد از طریق پیامک، مشترک میتواند به پنل کاربری خود مراجعه و از صفحه تاریخچه خرید، گزینه فیلیمو، به کد مذکور دسترسی پیدا نماید.

-اشتراک فیلیمو فعالی که مستقیما از فیلیمو خریده اید تا پایان مدت اشتراک ترافیک مصرفی اینترنت صبانت شما نیم بها محاسبه می شود.

-درصورت خرید مستقیم اشتراک از سایت فیلیمو ترافیک مصرفی اینترنت شما نیم بها محاسبه خواهد شد.

 

فعال سازی کد اشتراک:

  • به سایت فیلیمو به آدرس fililmo.com مراجعه کنید.
  • درصفحه اصلی سایت فیلیمو (سمت چپ بالای صفحه ) ورود را انتخاب نمائید.
  • سپس  وارد حساب کاربری خود شده و در صورتی که حساب کاربری ندارید می توانید درهمین صفحه یک حساب کاربری جدید ایجاد نمائید.
  • پس از ورود، شما به صفحه خرید اشتراک هدایت می شوید، در این صفحه گزینه کد تخفیف / کارت هدیه فیلمو/ فیلمو کارت را انتخاب نموده و کد اشتراک خرید که برای شما از طریق صبانت پیامک گردیده را در این قسمت وارد نمائید تا کد توسط فیلیمو بررسی و در صورت تائید، اشتراک شما در فیلیمو فعال میگردد.

مرحله پایانی :

  • به منظور تکمیل فرآیند و محاسبه رایگان ترافیک مصرفی اینترنت جهت استفاده از فیلیمو، لازم است در انتها مشترک مجدداً به پنل کاربری صبانت به آدرس my.sabanet.ir

          مراجعه و از صفحه تاریخچه خرید/ گزینه فیلمو را انتخاب نموده، سپس دکمه فعال سازی را ثبت نماید (این مرحله تنها از خط رانژه شده مشترک

          امکان پذیر بوده و نه خط دیگری).

نکته مهم : در صورت عدم تکمیل فرآیند مرحله پایانی، ترافیک مصرفی فیلیمو برای مشترک به صورت نیم بهاء محاسبه میگردد.


                                                                                            

خرید اشتراک

 

 

تگها : خرید_اشتراک_فیلیمو , تلویزیون_اینترنتی , جشنواره_فروش_اشتراک
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

 

Buy filimo subscription from sabanet with free traffic