هلدینگ علاالدین و صبانت همکاری می‌کنند.

تاریخ خبر : ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ --- کد خبر ۱۸۷

معاون وزیر ارتباطات در حاشیه نمایشگاه الکامپ اعلام کرد که هلدینگ علاالدین با صبانت، با نام تجاری شرکت انتقال داده‌های نداگستر صبا همکاری خود را آغاز کرده است.

علی اصغر انصاری، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعلام کرد صبانت به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین اپراتورهای ارائه‌دهنده سرویس اینترنت همیشه فعال و تاثیرگذار بوده و در این دوره از الکامپ بیست‌وهفتم نیز با دست‌ پر به‌ نمایشگاه آمده است.

انصاری در حاشیه این نمایشگاه اعلام کرد مجموعه هلدینگ علاالدین همکاری جدیدی را با صبانت آغاز کرده که قطعا منشا تولد و توسعه است و در آینده نزدیک شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه خواهیم بود؛ همچنین، انتظار داریم این شرکت‌ها در حوزه B2B  نیز بهتر و با قدرت بیشتر عمل کنند. به‌گفته معاون وزیر ارتباطات، صبانت یکی از اپراتورهای دارای پروانه است که در حوزه فیبرنوری سرعت چند گیگابیت ‌برثانیه را برای کاربران ارائه می‌کند و پیش‌بینی می‌شود در آینده از نظر محدودیت پهنای باند، سرعت و کیفیت با مشکلی روبه‌رو نشود.

انصاری در ادامه اظهار کرد صبانت متعهد می‌شود که به شهرهای متعددی اینترنت ارائه دهد و امیدواریم به‌واسطه توسعه این پروژه، دیگر شاهد بروز مشکلات درزمینه محدودیت پهنای باند، سرعت و کیفیت اینترنت نباشیم. وی همچنین، در بخش دیگری از مصاحبه اظهار داشت وزارت ارتباطات انتظار دارد صبانت به‌عنوان یک اپراتور موفق و شرکتی همیشه متعهد، کلان‌شهرها ازجمله تهران بزرگ را که در برنامه پروژه فیبرنوری قرار دارد تا اواخر سال‌جاری تحت پوشش حداکثری قرار دهد.

درپایان مصاحبه، این مقام مسئول تاکید کرد وزارت ارتباطات امیدوار است همکاری و شراکت هلدینگ علاالدین و صبانت باعث شود این دو مجموعه در صنعت تولید، کسب‌وکار و دیجیتالی کردن بخش‌های اقتصادی کشور وارد شوند.

صبانت در سال 1382 تاسیس شده و اکنون با ارائه طیف گسترده‌ای از خدمات اینترنتی پرسرعت، از جمله ADSL، بیت استریم، فیبرنوری، وایرلس و پهنای باند اختصاصی و تلفن سازمانی در سراسر کشور فعال است. این شرکت ارائه‌دهنده سرویس اینترنت در راستای توسعه‌ همه‌جانبه‌ فعالیت‌های خود، در سال 1394 موفق به دریافت پروانه FCP  (بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شده که این پروانه به صبانت اجازه می‌دهد تا هرگونه خدمات ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه‌ خود، از قبیل خدمات دسترسی به اینترنت، دسترسی به شبکه‌ ملی اطلاعات و خدمات مبتنی‌بر آن، توزیع و فروش پهنای باند اینترنت، شبکه‌های اختصاصی، ارائه خدمات صوتی، تصویری و متنی، انواع داده‌های خدمات محتوایی و ارزش افزوده را ارائه کند.
همچنین این شرکت با دریافت پروانه یکپارچه شبکه و خدمات ارتباطی (UNSP) از این سازمان در سال 1402 توانست سبد محصولات خود را بیش از پیش گسترش دهد.

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی


اینترنت پرسرعت صبانت در اینستاگرام اینترنت پرسرعت صبانت در تلگرام اینترنت پرسرعت صبانت در پیام رسان سروش