جشنواره بسته های حجمی زمان دار

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ --- کد خبر ۵۳

 

 

توضیحات تکمیلی :

به اطلاع می رساند همواره شرکت  صبانت تلاش نموده تا با ارائه پیشنهادهای شگفت انگیز و متنوع بخش زیادی از سلایق، نیازها و خواسته های  متقاضیان خود ، که دارای  الگوهای مصرف متفاوت بوده را تامین  ، و رضایت آنها را جلب نماید .  به همین منظور از تاریخ 3 مرداد الی 31 شهریور ، پیشنهادهای داغ و شگفت ‌انگیز صبانت با سرعت حداکثری 16M و قیمت باورنکردنی در دسترس متقاضیان و مشتریان بوده  و مشتریان می توانند با خرید بسته های زماندار چند وجهی به همراه سرویس پایه ، نیاز ها و خواسته های خود را به شرح ذیل تامین نمایند  .

  • حجم  زماندار چهار وجهی 6 ماهه :

این بسته ویژه متقاضیان جدید صبانت بوده که به صورت حجم زماندار 6 ماهه به همراه 60 گیگابایت حجم  ارائه و مشترک تنها می تواند ، در زمان مذکور اقدام به بهره برداری از آن نموده و قابل انتقال به دوره بعد  نمی باشد . مبلغ این بسته در شرایط واقعی برابر 207400 تومان بوده که این بسته در مدت جشنواره با مبلغ شگفت انگیز 38000 تومان ( مبلغ هر گیگ 633 تومان ) به متقاضایان جدید ارائه می گردد . ارائه این بسته تنها در صورت خرید همزمان چهار بسته به همراه سرویس پایه همان بسته امکان پذیر بوده و قابل تغییر و یا برگشت نمی باشد .

  • حجم  زماندار سه وجهی 6 ماهه :

این بسته ویژه مشتریان  فعلی و متقاضیان جدید صبانت بوده که به صورت حجم  زماندار 6 ماهه به همراه 40 گیگابایت حجم ارائه و مشترک تنها می تواند ، در زمان مذکور اقدام به بهره برداری از آن نموده و قابل انتقال به دوره بعد نمی باشد . مبلغ این بسته در شرایط واقعی برابر 176800 تومان بوده که این بسته در مدت جشنواره با مبلغ شگفت انگیز 27200 تومان ( ماهیانه 4533 تومان ) به مشترکین فعلی و متقاضیان جدید صبانت ارائه می گردد . ارائه این بسته تنها در صورت خرید همزمان سه یا چهار بسته به همراه سرویس پایه همان بسته امکان پذیر بوده و قابل تغییر و یا برگشت نمی باشد .

  • حجم  زماندار سه وجهی 5 ماهه :

این بسته ویژه مشتریان  فعلی و متقاضیان جدید صبانت بوده که به صورت حجم  زماندار 5 ماهه به همراه 30 گیگابایت حجم ارائه و مشترک تنها می تواند ، در زمان مذکور اقدام به بهره برداری از آن نموده و قابل انتقال به دوره بعد نمی باشد . مبلغ این بسته در شرایط واقعی برابر 142400 تومان بوده که این بسته در مدت جشنواره با مبلغ شگفت انگیز 21800 تومان ( ماهیانه 4360 تومان ) به مشترکین فعلی و متقاضیان جدید صبانت ارائه می گردد . ارائه این بسته تنها در صورت خرید همزمان سه بسته به همراه سرویس پایه همان بسته امکان پذیر بوده و قابل تغییر و یا برگشت نمی باشد .

  • حجم  زماندار چهار وجهی 3 ماهه :

این بسته ویژه مشتریان  فعلی و متقاضیان جدید صبانت بوده که به صورت حجم  زماندار 3 ماهه به همراه 15 گیگابایت حجم ارائه و مشترک تنها می تواند ، در زمان مذکور اقدام به بهره برداری از آن نموده و قابل انتقال به دوره بعد نمی باشد . مبلغ این بسته در شرایط واقعی برابر 82200 تومان بوده که این بسته در مدت جشنواره با مبلغ شگفت انگیز 12100 تومان ( ماهیانه 4033 تومان ) به مشترکین فعلی و متقاضیان جدید صبانت ارائه می گردد . ارائه این بسته تنها در صورت خرید همزمان چهار بسته به همراه سرویس پایه همان بسته امکان پذیر بوده و قابل تغییر و یا برگشت نمی باشد .

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی